KONTAKT

Besöks- och postadress

C3C Engineering AB
Honnörsgatan 14
SE-352 36 Växjö

Telefon och e-post

Växel: +46 470 - 34 74 60
E-post: info@c3c.se

Produktionsplatser

Produktion på 100 platser i Sverige, Norge, Danmark och Finland.

Säljkontor:

Växjö, Kungälv, Ulricehamn, Enköping, Örebro, Ljusdal, Horten, Nesbyen, Köpenhamn, Esbo.

Vi ser fram emot att höra av dig!

Vill du prata affärsmöjligheter, se hur vi har det eller bara säga hej? Titta gärna in på något av våra kontor om du har vägarna förbi, slå en signal eller skicka ett mail!

Kontaktuppgifter till våra medarbetare hittar du här nedanför.

Helen Hosemi
INTERNATIONAL BUSINESS DEVELOPER

0766-26 78 07

helen@c3c.se

Sven-Olof Wikenström
Sälj & Projektledare

0766-26 78 03

sven‑olof@c3c.se

Marcus Norling
Sälj & Projektledare

0766-26 78 09

marcus.norling@c3c.se

Mats Persson
Sälj & Projektledare

0766-26 78 08

mats@c3c.se

Per Hagbarth
Sälj & Projektledare
Danmark

+ 45 22 93 74 07

ph@loka-nordic.dk

Erik Jansson - Logistiksamordnare

Erik Jansson
Sälj & Logistiksamordning

0726-44 42 56

erik.jansson@c3c.se

Christoffer Backman
Logistiksamordning

0726-44 53 81

christoffer.backman@c3c.se

Freddy Nyseth
Teknisk försäljning
Norge

+4790647627

freddny@online.no

Anna Hulefors
Projektledare

0766-26 78 05

anna.hulefors@c3c.se

Hans Gamberg
Projektledare

076-104 31 07

hans@c3c.se

Ida Kånneby
Projektutveckling

0726-44 22 60

ida@c3c.se

Tobias A. Runbjörk
Teknisk utveckling
& Projektledare

0766-26 78 02

tobias@c3c.se

Gillis Gager
Produktansvarig &
Projektledare

0766-26 78 06

gillis@c3c.se

Alexander Johannisson
Konstruktör

073-419 41 74

alexander@c3c.se

Martin Johansson
Arbetsledare

070-631 10 94

martin@c3c.se

Simo Kontio
Byggnadskonstruktör

Föräldraledig

 

Ulf Gullberg
Arbetsledare

0760-22 02 46

ulf.gullberg@c3c.se

Wolfgang Dreyer-Suhr
Statiker

0470-34 74 60

wolfgang@c3c.se

Maria Gustavsson
Ekonomi, Admin

0766-26 78 04

maria@c3c.se

Stephanie Jonsson
Sälj & Kundvård

0726-44 22 61

stephanie.jonsson@c3c.se

Toni Kamula
CEO C3C Engineering Oy, Finland

+358 40-566 2359

toni.kamula@c3c.fi

Marcus Richardson
VD

0766-26 78 00

marcus@c3c.se