C3C sidhuvud med logotyp


Kontakta oss på C3C i Växjö

Kontakta oss på C3C Engineering AB

Marcus Richardsson, VD, C3C Tobias Axelsson, sälj och teknisk utveckling

VD, Teknisk försäljning &
Affärsutveckling

Marcus Richardson
Tel: 0766-26 78 00
marcus@c3c.se


Administration & ekonomi


Maria Gustavsson

Tel: 0766-26 78 04
maria@c3c.se


Teknisk utveckling & Projektledning

Tobias Axelsson-Runbjörk

Tel: 0766-26 78 02
tobias@c3c.se


Sven-Olof Wikenström, teknisk försäljning och logistik Hans Gamberg, projektledning Marcus Norling, projektledning

Teknisk försäljning & logistik


Sven-Olof Wikenström

Tel: 0766-26 78 03
sven-olof@c3c.se


Projektledning


Hans Gamberg

Tel: 076-104 31 07
hans@c3c.se


Teknisk försäljning & Projektledning

Marcus Norling

Tel: 0766-26 78 09
marcus.norling@c3c.se


Johan Sjödin, konstruktör, civil ingengör och teknisk doktor Peter Ottosson, projektledare stomsystem Gillis Gager, produktionsansvarig och projektledare

Konstruktör/civ.Ing/teknisk dr.
Bro- och stomsystem

Johan Sjödin

Tel: 0766-26 78 01
johan.sjodin@c3c.se


Projektledare, teknisk försäljning, Stomsystem

Peter Ottosson

Tel: +0766-26 78 08
peter.ottosson@c3c.se


Produktionsansvarig & projektledare

Gillis Gager

Tel: +0766-26 78 06
gillis@c3c.se 


Alexander Johannisson

Konstruktör och Projektledare

Joakim Borg

Tel: Tel: 0766-26 78 05
joakim.borg@c3c.se


Arbetsledare

Alexander Johannisson
Tel: 073-419 41 74
alexander@c3c.se

Arbetsledare

Martin Johansson

Tel: Tel: 070-631 10 94
martin@c3c.se


Freddy Nyseth, säljare Norge Wolfgang Dreyer-Suhr, ansvarig för kontinuerlig utveckling av blocksystem Stephanie Jonsson, marknadsassisten, C3C Sverige

Teknisk försäljning & Adm. Marknad, Norge



Freddy Nyseth

Tel: +47 90 64 76 27
freddny@online.no

Statiker, deltid. Ansvar för kontinuerlig utveckling av C3C blocksystem dimensionerings-program.

Wolfgang Dreyer-Suhr

Tel: 0470-34 74 60
wolfgang@c3c.se




Marknadsassistent




Stephanie Jonsson

Tel: 0726-44 22 61
stephanie.jonsson@c3c.se

Per Hagbarth, sälj- och projektledare C3C Danmark Ida Kånneby, projektutveckling, C3C Labs

Sälj & Projektledare Danmark


Per Hagbarth

Tel: +45 22 93 74 07
per.hagbarth@c3c.dk



Projektutveckling / C3C Labs


Ida Kånneby

Tel: 0726-44 22 60
ida@c3c.se








   















 

Besöks- och postadress

C3C Engineering AB
Honnörsgatan 14
SE-352 36 Växjö

Telefon och e-post

Tel: +46 470 - 34 74 60
E-post: info@c3c.se


Vi finns nära dig
C3C Blocksystem™ produceras över hela Sverige och Norge. Kontakta oss för mer information.






Länk till C3Cs sida på facebook       Följ C3C Engineering AB Länk till C3Cs sida på Flickr