KONTAKT

Besöks- och postadress

C3C Engineering AB
Honnörsgatan 14
SE-352 36 Växjö

Telefon och e-post

Växel: +46 470 - 34 74 60
E-post: info@c3c.se

Produktionsplatser

Produktion på 70st.
ställen i Sverige, Norge och Danmark.

Säljkontor:

Växjö, Kungälv, Enköping, Örebro, Horten, Nesbyen, Köpenhamn.

Sven-Olof Wikenström
Sälj & Projektledare

0766-26 78 03

sven‑olof@c3c.se

Marcus Norling
Sälj & Projektledare

0766-26 78 09

marcus.norling@c3c.se

Magnus Hultgren
Sälj & Projektledning C3C Stomsystem

0726-44 48 05

magnus@c3c.se

Peter Ottosson
Projektledare

0766-26 78 08

peter.ottosson@c3c.se

Hans Gamberg
Projektledare

076-104 31 07

hans@c3c.se

Ida Kånneby
Projektutveckling / C3C Labs

0726-44 22 60

ida@c3c.se

Freddy Nyseth
Teknisk försäljning
Norge

+4790647627

freddny@online.no

Per Hagbarth
Sälj & Projektledare
Danmark

+ 45 22 93 74 07

ph@loka-nordic.dk

Tobias A. Runbjörk
Teknisk utveckling
& Projektledare

0766-26 78 02

tobias@c3c.se

Joakim Borg
Konstruktör &
Projektledare

0766-26 78 05

joakim.borg@c3c.se

Johan Sjödin
Civ ing, Teknisk DR.
Konstruktör

0766-26 78 01

johan.sjodin@c3c.se

Alexander Johannisson
Konstruktör

073-419 41 74

alexander@c3c.se

Cecilia Klein
Konstruktör

0766-26 78 07

cecilia@c3c.se

Gillis Gager
Produktansvarig &
Projektledare.

0766-26 78 06

gillis@c3c.se

Martin Johansson
Arbetsledare

070-631 10 94

martin@c3c.se

Johan Skogsmark C3C

Jonas Skogsmark
Arbetsledare

0709-64 11 74

jonas.skogsmark@c3c.se

Erik Jansson - Logistiksamordnare

Erik Jansson
Logistiksamordnare

0726-44 42 56

erik.jansson@c3c.se

Maria Gustavsson
Ekonomi, Admin

0766-26 78 04

maria@c3c.se

Marcus Richardson
VD

0766-26 78 00

marcus@c3c.se

Wolfgang Dreyer-Suhr
Statiker

0470-34 74 60

wolfgang@c3c.se

Stephanie Jonsson
Marknadsassistent

0726-44 22 61

stephanie.jonsson@c3c.se

Anmäl dig för nyheter från C3C