KONTAKT

Besöks- och postadress

C3C Engineering AB
Honnörsgatan 14
SE-352 36 Växjö

Telefon och e-post

Växel: +46 470 - 34 74 60
E-post: info@c3c.se

Produktionsplatser

Produktion på 75st.
ställen i Sverige, Norge och Danmark.

Säljkontor:

Växjö, Kungälv, Ulricehamn, Enköping, Örebro, Horten, Nesbyen, Köpenhamn.

Vi ser fram emot att höra av dig!

Vill du prata affärsmöjligheter, se hur vi har det eller bara säga hej? Titta gärna in på något av våra kontor om du har vägarna förbi, slå en signal eller skicka ett mail!

Kontaktuppgifter till våra medarbetare hittar du här nedanför.

Sven-Olof Wikenström
Sälj & Projektledare

0766-26 78 03

sven‑olof@c3c.se

Marcus Norling
Sälj & Projektledare

0766-26 78 09

marcus.norling@c3c.se

Johan Olsson
Sälj & Projektledare

0726-44 53 81

johan.olsson@c3c.se

Magnus Hultgren
Sälj & Projektledning C3C Stomsystem

0726-44 48 05

magnus@c3c.se

Per Hagbarth
Sälj & Projektledare
Danmark

+ 45 22 93 74 07

ph@loka-nordic.dk

Freddy Nyseth
Teknisk försäljning
Norge

+4790647627

freddny@online.no

Hans Gamberg
Projektledare

076-104 31 07

hans@c3c.se

Ida Kånneby
Projektutveckling / C3C Labs

0726-44 22 60

ida@c3c.se

Tobias A. Runbjörk
Teknisk utveckling
& Projektledare

0766-26 78 02

tobias@c3c.se

Gillis Gager
Produktansvarig &
Projektledare.

0766-26 78 06

gillis@c3c.se

Joakim Borg
Konstruktör &
Projektledare

0766-26 78 05

joakim.borg@c3c.se

Johan Sjödin
Civ ing, Teknisk DR.
Konstruktör

0766-26 78 01

johan.sjodin@c3c.se

Alexander Johannisson
Konstruktör

073-419 41 74

alexander@c3c.se

Martin Johansson
Arbetsledare

070-631 10 94

martin@c3c.se

Simo Kontio
Byggnadskonstruktör

0726-44 51 25

simo@c3c.se

Ulf Gullberg
Arbetsledare

0760-22 02 46

ulf.gullberg@c3c.se

Erik Jansson - Logistiksamordnare

Erik Jansson
Logistiksamordnare

0726-44 42 56

erik.jansson@c3c.se

Wolfgang Dreyer-Suhr
Statiker

0470-34 74 60

wolfgang@c3c.se

Maria Gustavsson
Ekonomi, Admin

0766-26 78 04

maria@c3c.se

Stephanie Jonsson
Marknadsassistent

Föräldraledig

Marcus Richardson
VD

0766-26 78 00

marcus@c3c.se

Anmäl dig för nyheter från C3C